IP Forum
Jak wykorzystać wysokie pomieszczenie magazynowe? - Wersja do druku

+- IP Forum (http://www.ipforum.eu)
+-- Dział: Pozostałe (http://www.ipforum.eu/f-pozostale)
+--- Dział: Off-topic (http://www.ipforum.eu/f-off-topic)
+--- Wątek: Jak wykorzystać wysokie pomieszczenie magazynowe? (/t-jak-wykorzystac-wysokie-pomieszczenie-magazynowe)



Jak wykorzystać wysokie pomieszczenie magazynowe? - Penlo - 11-20-2025

Mamy magazyn o dużej wysokości, a przestrzeń pod dachem praktycznie się marnuje. Głównie przechowujemy opony i felgi. Jak to najlepiej zagospodarować?


RE: Jak wykorzystać wysokie pomieszczenie magazynowe? - Oran - 11-20-2025

Idealnie sprawdzą się tutaj regały wysokiego składowania. Są przeznaczone do obiektów o większej kubaturze i pozwalają wykorzystać przestrzeń pod stropem. W magazynach części zamiennych świetnie nadają się właśnie do składowania opon, felg czy całych kół. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność magazynu, warto rozważyć też antresole magazynowe – dobrze działają np. nad ciągami komunikacyjnymi. Po szczegóły związane z tematem wejdź tu: https://www.ltm-regaly.pl/jakie-regaly-do-magazynu-czesci-samochodowych-pomagamy-w-wyborze-odpowiednich-konstrukcji/