• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zaplanować wizyty na termach przez cały rok?
#1
Chciałbym regularnie odwiedzać termy, ale nie wiem, jak najlepiej rozłożyć takie wyjazdy w ciągu roku. Macie jakiś prosty plan?
  Odpowiedz
#2
Dobrym rozwiązaniem jest zaplanowanie pięciu wizyt w różnych porach roku. Pierwsza może odbyć się w styczniu lub lutym jako regeneracja po intensywnym końcu roku. Kolejna w kwietniu lub maju pomoże odzyskać energię po zimie. Latem warto wybrać się w lipcu lub sierpniu i połączyć termy z wakacyjnym wyjazdem. Jesienna wizyta w październiku pozwoli poprawić nastrój i odpocząć. Ostatni pobyt w grudniu może być miłym podsumowaniem całego roku. Temat szerzej opisany – jak coś - tu: https://www.termybukovina.pl/blog/termy-...z-caly-rok
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości